Poziv na usmeno testiranje/intervju kandidatima koji su pristupili pismenom testiranju za radno mjesto zdravstveni/a voditelj/ica na određeno, puno radno vrijeme (zamjena za bolovanje)

Popis kandidata/kinja koji su ostvarili pravo na usmeno testiranje/intervju za radno mjesto radno mjesto zdravstveni/a voditelj/ica na određeno, puno radno vrijeme (zamjena za bolovanje) koje će se održati dana 21. studenog 2023. godine (utorak), u Dječjem vrtiću ˝Pinokio˝, Prilaz stadionu 3, 31 540 Donji Miholjac, kako je navedeno:

  1. Paljević Paula – 10:45 sati

Svi su kandidati/kinje dužni sa sobom imati važeću osobnu iskaznicu.

Kandidati/kinje koji ne pristupe testiranju smatra se da su povukli prijavu na javni natječaj i više se neće smatrati kandidatima.

Scroll to Top
Skip to content
Verified by MonsterInsights