Dječji vrtić „Pinokio“ Donji Miholjac u svom sastavu ima matični vrtić, područni objekt i četiri područna vrtića i to u Rakitovici, Marijancima, Viljevu i Podravskoj Moslavini u kojima se provodi cjelodnevni (10-satni) program. Dječji vrtić „Pinokio“ je javna ustanova čiji je osnivač Grad Donji Miholjac. Grad Donji Miholjac je sklopio Sporazum o zajedničkoj suradnji i financiranju rada Dječjeg vrtića „Pinokio“ Donji Miholjac datuma 16. ožujka 2021. godine (u daljnjem tekstu: Sporazum, nalazi se u privitku).

Prema organizacijskom ustroju, odgojno-obrazovna djelatnost obavlja se u matičnom vrtiću u Donjem Miholjcu, Prilaz stadionu 3, te područnim vrtićima na sljedećim lokacijama:

  • Područni objekt u Donjem Miholjcu (Trg Ante Starčevića 20, 31540 Donji Miholjac).
  • Područni dječji vrtić u Marijancima (Trg svetog Petra i Pavla 4 i 6, 31 555 Marijanci)
  • Područni dječji vrtić u Viljevu (Kralja Tomislava 3, 31 531 Viljevo)
  • Područni dječji vrtić u Podravskoj Moslavini (Josipa Jurja Strossmayera 87b, 31 530 Podravska Moslavina)
  • Područni dječji vrtić u Rakitovici (u izgradnji)
Scroll to Top
Skip to content
Verified by MonsterInsights